Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn. Iemand die een beetje met de tijd mee is gegaan en niet de hele dag binnen wilt zitten, te wachten tot er iets gebeurt.
Het zou geweldig zijn als jij een actieven man bent en die van een dolletje houd. Misschien ben jij net als ik verzot op een stevige wandeling dan hoor ik graag welke route jij het mooist vind.
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Valens, 71 jaar · Akkrum
Jij bent mijn Valentijn voor het hele jaar.
Amermir, 72 jaar · Aalst
Een leuke gezellige man. Die ook niet wil stil zitten. In is om eens spannende dingen te gaan ondernemen. En nog vol op van het
Mevrouwtje, 81 jaar · Maasmechelen
Natuurlijk hoef jij geen pietje precies te zijn. Maar ik wil wel de nodige hygiëne en discretie. Daarnaast iemand die
Melanie4409, 72 jaar · Amsterdam
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
Afcafabb, 85 jaar · Almelo
volgt
Wereldwijs, 76 jaar · Borgerhout
Je houdt van reizen, je past je gemakkelijk aan, je hebt respect voor andere mensen, je bent zorgzaam en attent.
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over".