Een leuke spontane man die niet alleen maar wil bank hangen, en lekker ondernemend is ;( niet dat daar wat mis mee is met bank hangen, maar er is nog zoveel meer dan dat. Mis je een knuffel, een goed gesprek, iemand om je heen. Dan weet je mij vast wel te vinden neem ik aan!
Ik zoek een leuke vriend om samen leuke dingen te doen. Ik voel me echt geen vrouw van 71 en ben nog fit en energiek. Ben jij die goedverzorgde man met wie ik nog heel veel plezier ga beleven en van het leven ga genieten?
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn. Iemand die een beetje met de tijd mee is gegaan en niet de hele dag binnen wilt zitten, te wachten tot er iets gebeurt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Patje1943, 74 jaar · Axel
Ik zoek iemand om eens stout mee te doen. Ik zoek niet naar de liefde van mijn leven, maar iemand die in vorm is om mij goed te kunnen
Pruik, 75 jaar · Passendale
Je bent een leuke gesprekspartner en weet altijd wel wat te vertellen.
Droomland, 73 jaar · Abbekerk
Ben je een serieuze man die behoefte heeft aan een serieuze relatie. Betrouwbaar en gezellig.
Kiyo, 74 jaar · Everbeek
je bent thuis in de politiek ik houd van een goede discussie. je bent duurzaam en je houd rekening met het milieu. dan mag je
Single9, 72 jaar · Wijchen
ikverwacht van jou ongev hetzelfde en liefst een beetje in de buurt wonendvoor de rest moet er beide zijds een klik zijnOok
Glimp, 75 jaar · Drachten
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Didadalfsen, 70 jaar · Dalfsen
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk