Ik wil een geile man in mijn bed en ik ga voor jou ongeacht wat. Ik ben zo klaar voor een goed seksfeestje en we kunnen het ook buiten doen. Hoe zit het met het hebben van dat goed seksfeestje in het echt?
Ik zoek een leuke vriend om samen leuke dingen te doen. Ik voel me echt geen vrouw van 71 en ben nog fit en energiek. Ben jij die goedverzorgde man met wie ik nog heel veel plezier ga beleven en van het leven ga genieten?
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Het zou geweldig zijn als jij een actieven man bent en die van een dolletje houd. Misschien ben jij net als ik verzot op een stevige wandeling dan hoor ik graag welke route jij het mooist vind.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Intimiteit, 70 jaar · Harelbeke
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar
Valens, 71 jaar · Akkrum
Jij bent mijn Valentijn voor het hele jaar.
Rozolia, 72 jaar · Antwerpen
Tja nu ben ik hier en heb ik het voor het zeggen...en dan weet ik niet zo goed wat mijn criteria zijn. Verzorgd, de nodige levenslessen
Sandra49, 85 jaar · Koksijde
Volgt
Farcemajeur, 74 jaar · Biddinghuizen
Een lieve zorgzame man die ook door de jaren al de wijsheid gekregen heeft. Afstanden zijn voor mij niet belangrijk mijn auto
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Oudbesje, 82 jaar · Antwerpen
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben
Gbrlle1947, 70 jaar · Baarle-Hertog
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen