Een man die echt geweldig is om seks mee te hebben. Ik denk dat ik zal exploderen wanneer mijn sappen overlopen en ik iemand nodig heb die deze sappige kut van mij kan likken!
Natuurlijk ligt jouw leeftijd niet te ver van die van mij af, daar zou ik me niet fijn bij voelen. Je bent nog lekker energiek, gaat nog wandelingen maken, lekker fietsen, ritjes met de auto, dagtripjes naar andere landen toe noem het maar op. Ik kan met je lachen en met je huilen, over van alles en nog wat kletsen
Ik zoek iemand waarmee ik eens kan babbelen, iemand die misschien ook eenzaam is, misschien samen dingen kunnen doen. Ik hou van een lekker etentje, wandelen, fietsen, terrasjes doen in de zomer enz..
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mevrouwtje, 81 jaar · Maasmechelen
Natuurlijk hoef jij geen pietje precies te zijn. Maar ik wil wel de nodige hygiëne en discretie. Daarnaast iemand die
Stoefie2999, 75 jaar · Beek
Je bent lief en spontaan en kan altijd een handje helpen.
Ikwilfeest, 79 jaar · Ramskapelle
Je houdt van het leven en je staat er positief in. Wel met de beide voeten op de grond. Je wilt tijd en energie in een vriendschap
Mafrliro, 70 jaar · Boekhoute
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een
Wereldwijs, 76 jaar · Borgerhout
Je houdt van reizen, je past je gemakkelijk aan, je hebt respect voor andere mensen, je bent zorgzaam en attent.
Illusie, 77 jaar · Breukelen
Ik zoek een man voor wie ik lekker koken kan, die gezellig is en interessant.
Wicca46, 71 jaar · Schoten
Je bent een man met beide benen op de grond, nuchter en realistisch. Ook gepensioneerd net als ik en met veel levenswijsheid.
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.