Ja je ziet wel ik heb de sprong gewaagd hier een leuke vent te vinden, liefst niet iemand die veel jonger of ouder is, maar iemand die me begrijpt en net zo in het leven staat als ik. Serieus bezig met mijn carriere, maar ook genieten van alle kleine dingen in het leven, genoeg meegemaakt goede en slechte dingen en mijn motto is carpe diem!
Je houdt van een lekker voorspel, dat kan al beginnen tijdens een etentje of een drankje ergens. Een beetje voetjevrijen onder de tafel in het restaurant of café, af en toe een kusje stelen, een aai over de arm of been en dan wanneer we thuiskomen pak je me stevig vast en neem je me zoals een vrouw genomen
Ik weet het niet zo goed hoe jij zou moeten zijn. Misschien iets vlotter in het praten dan ik zelf ben. Wel iemand die niet rookt en die ook van de natuur houdt.