Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Zoals ik als zei is leeftijd maar een getal , en bent u ouder of jonger dan mijn voorkeur gewon reageren als u mij leuk vind. Alleen niet te jong, als ik uw oma had kunnen zijn dan is dat wel weer het andere uiterste. Ik heb geen voorkeuren voor uiterlijk, alleen afstand is voor mij wat moeilijker, Mijn auto is
Ik weet het niet zo goed hoe jij zou moeten zijn. Misschien iets vlotter in het praten dan ik zelf ben. Wel iemand die niet rookt en die ook van de natuur houdt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Karlijntje1945, 72 jaar · Baarn
Ik zoek een toffe, sportieve, vriendelijke en attente man om gezellig te chatten en mailen verder zien we dan wel.
Elisa1943, 74 jaar · Antwerpen
Een lieve man met wie ik theaters en musea kan bezoeken en een normaal gesprek mee kan voeren.
Gilbertakeme, 70 jaar · Hamont-Achel
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van
Emma68, 77 jaar · Rosmalen
Volgt
Wicca46, 71 jaar · Schoten
Je bent een man met beide benen op de grond, nuchter en realistisch. Ook gepensioneerd net als ik en met veel levenswijsheid.
Sneeuwwit, 71 jaar · Schokland
Seks partner
Melanie4409, 72 jaar · Amsterdam
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een