Je zorgt goed voor jezelf, je hoeft niet knap te zijn, maar wel verzorgd, dat vind ik wel belangrijk. Je kunt over alledaagse zaken gezellig meepraten en je bent ook graag actief bezig!
Ik zoek iemand waarmee ik eens kan babbelen, iemand die misschien ook eenzaam is, misschien samen dingen kunnen doen. Ik hou van een lekker etentje, wandelen, fietsen, terrasjes doen in de zomer enz..
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij kan een stukje kritiek wel waarderen en doet daar ook echt wat mee. Verder ben je spontaan en weet jij altijd wel een beetje de lol er in te houden.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Deventerkoekske, 72 jaar · Deventer
Energiek en positief, warm en liefdevol. Meer heb ik eigenlijk niet nodig. Als jij die eigenschappen herkent hoor ik graag
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
Tuinhuis, 71 jaar · Leidschendam
Je hebt interesse in mij en niet in mijn bezittingen of bankrekeningen. Ik zoek dus een man voor echte liefde.
Hoedjes, 76 jaar · Rijkevorsel
Je vind mijn verzameling niet al te gek ..Je houd van wandelen, markten bezoeken en kleine tripjes maken. Het liefste rook
Jeanette1937, 80 jaar · Meppel
Een maatje om mee te schrijven
KarindeKlein, 70 jaar · Doenrade
In eerste instantie ben ik op zoek naar vriendschap, en verder zal de tijd het leren? Elkaar stimuleren, inspireren, waarderen
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
ErVoorZitten, 75 jaar · Apeldoorn
Vult me op dat stukje aan waar ik net een beetje mis. Ik zoek geen toyboy of een gespierde man. Liever iemand met wat ervaring