Ik weet het niet zo goed hoe jij zou moeten zijn. Misschien iets vlotter in het praten dan ik zelf ben. Wel iemand die niet rookt en die ook van de natuur houdt.
Ik zoek een leuke vriend om samen leuke dingen te doen. Ik voel me echt geen vrouw van 71 en ben nog fit en energiek. Ben jij die goedverzorgde man met wie ik nog heel veel plezier ga beleven en van het leven ga genieten?
Zoals ik als zei is leeftijd maar een getal , en bent u ouder of jonger dan mijn voorkeur gewon reageren als u mij leuk vind. Alleen niet te jong, als ik uw oma had kunnen zijn dan is dat wel weer het andere uiterste. Ik heb geen voorkeuren voor uiterlijk, alleen afstand is voor mij wat moeilijker, Mijn auto is
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
DaantjeNweert, 71 jaar · Meerssen
Vertel jij het mij...
JoseVanD, 72 jaar · Gent
Ik ben op zoek naar een gezellige reisgenoot. Iemand die van elk moment in het leven geniet. Iemand die een wijntje lust en
DoorManda, 72 jaar · Alphen
Ik hoop in contact te komen met een leuke, humorvolle, goeduitziende, (slank/normaal) gelijkgestemde, niet rokende man.
OmaLift, 78 jaar · Aartrijke
zoek een betrouwbaren iemand om keer ergens gezellig te gaan dansen en terrasje pakken of thuis op de bank filmpje of iets..
Afgeleid, 70 jaar · Borgerhout
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig
Wintervan40, 76 jaar · Gestel
Voel jij je eenzaam en wil jij je tijd nog delen met een dame die goed voor je zal zorgen?
RianaSingle, 70 jaar · Antwerpen
Volgt
Zeezicht, 80 jaar · Veenendaal
Je bent het roerend met me eens dat het nu dan wel eens tijd zou worden voor jouw en mij?