Ik weet het niet zo goed hoe jij zou moeten zijn. Misschien iets vlotter in het praten dan ik zelf ben. Wel iemand die niet rookt en die ook van de natuur houdt.
Het hoeft allemaal niet zo moeilijk te zijn en op onze leeftijd is het dat ook niet meer. We denken anders over bepaalde zaken dan die jonkies door alles wat we hebben meegemaakt maar ook omdat we heel goed beseffen dat we niet het eeuwige leven hebben en dat is oke. Misschien kunnen even we even gezellig kletsen
Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn. Iemand die een beetje met de tijd mee is gegaan en niet de hele dag binnen wilt zitten, te wachten tot er iets gebeurt.