U wilt seks een lekker samenspel ,en samen dingen gaan ontdekken en uitproberen. U ziet het wel zitten dat een vrouw voor u stript ,en verwacht niet meer als seks en dan het liefste meer dan een keer!
Echte zachte, eerlijke en vriendelijke man. Ouder of jonger doet er niet toe. Kan me begrijpen en zorgzaam voor me zijn. Ik wil een eenvoudig leven, makkelijk in de omgang, geniet van elk moment van ons leven,en een gelukkige persoon zijn .
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen veel tijd, veel fantasie en een goed uithoudingsvermogen dan staat mijn mailbox voor je open..
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
IamSam, 60 jaar · Stieltjeskanaal
Ik zoek een leuke partner om dingen mee te kunnen doen, mijn kinderen hebben niet altijd tijd. En zou dan graag wat gezelschap
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
Frunneke, 61 jaar · Den Hout
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
Pintelier1955, 62 jaar · Deurne
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet
Pearlbutton, 63 jaar · Drachten
Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een
Lady F55, 63 jaar · Cruquius
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert