Je bent een man met een zeer hoge zin in seks en je zult me ??plezieren als we samen zijn. Je geniet ervan om je lul te laten zuigen en je wilt zelfs krijgen door mijn clit voor me te likken. Ik hoop dat je ook vrijgezel bent, want ik hou echt niet van valsspelers.
Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk niveau voor een serieuze relatie.
Natuurlijk hoef jij geen pietje precies te zijn. Maar ik wil wel de nodige hygiëne en discretie. Daarnaast iemand die graag met me bezig zal zijn en voldoende tijd in de kamer wil doorbrengen. Hopelijk begrijp je zonder al te veel woorden wel wat ik bedoel.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Knofje, 70 jaar · Deurne
een goed uitziende man met gevoel voor humor, discreet en hygienisch, bij bvoorkeur blonde haren en blauwe ogen maar is geen
Wereldwijs, 76 jaar · Borgerhout
Je houdt van reizen, je past je gemakkelijk aan, je hebt respect voor andere mensen, je bent zorgzaam en attent.
Boemeltje1934, 83 jaar · Nederweert
Een leuke man die mij gezelschap kan geven, en wie weet klikt het zo super goed dat we een goede band op kunnen bouwen. Ik hou
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of
OmaLift, 78 jaar · Aartrijke
zoek een betrouwbaren iemand om keer ergens gezellig te gaan dansen en terrasje pakken of thuis op de bank filmpje of iets..
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
Olgastih, 71 jaar · Beets
ik zoek iemand waarmee ik een vriendschap kan opbouwen, later een latrelatie, op basis van eerlijkheid, vertrouwen en respect