Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een man die me veel sexy complimenten kan geven die me zo zelfverzekerd en mooi kunnen maken.
Natuurlijk hoef jij geen pietje precies te zijn. Maar ik wil wel de nodige hygiëne en discretie. Daarnaast iemand die graag met me bezig zal zijn en voldoende tijd in de kamer wil doorbrengen. Hopelijk begrijp je zonder al te veel woorden wel wat ik bedoel.
U houd ook van wandelen en vind honden leuk. Of u gescheiden, weduwnaar of single bent dat maakt mij niet zoveel uit als u maar geen relatie hebt. Een man die sterk in zijn schoenen staat en niet onverschillig is.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Nefretete, 72 jaar · Arnhem
Volgt
Paulina42, 75 jaar · Arendonk
Uiteraard zijn trouw, respect en integriteit belangrijk. Wie is er bereid om er nog 100% voor te gaan?.
Drakenland, 70 jaar · Beek en Donk
Als je een lieve man bent en niet dezelfde ideeën hebt als mijn ex man als het om vrouwen gaat dan kom ik graag in contact
Michelley1945, 72 jaar · Brugge
Je bent een tedere en zachte minnaar, je vindt het fijn om naast het seksuele gebeuren, samen iets te ondernemen. Een etentje,
Mafrliro, 70 jaar · Boekhoute
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een
GeefmijmaarAMS, 75 jaar · Amsterdam
Een lieve en eerlijke man.
Siempje, 72 jaar · Aarschot
Ik zou graag gezellige mensen leren kennen om leuke dingen te ondernemen.
Aandeboemel, 74 jaar · Ophasselt
Je bent ook reislustig? Maar ook wel bereid om na de reis gewoo terug te gaan naar je eigen plek?