Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van een glaasje. Aarzel niet om mij te berichten.
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk met me zult zijn, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ben je klaar voor de dingen die we samen kunnen doen?
Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact te komen en wie weet hebben wij een super gezellig tijd samen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over".
Emma68, 77 jaar · Rosmalen
Volgt
LianneW, 78 jaar · Emmen
lief en teder
Valens, 71 jaar · Akkrum
Jij bent mijn Valentijn voor het hele jaar.
Olgastih, 71 jaar · Beets
ik zoek iemand waarmee ik een vriendschap kan opbouwen, later een latrelatie, op basis van eerlijkheid, vertrouwen en respect
Nefretete, 72 jaar · Arnhem
Volgt
Omaatjesien, 80 jaar · Leimuiderbrug
Iemand die ook eenzaam is en op zoek is naar contact, ik zit al in de herfst van mijn leven en wil dan nog even genieten van de liefde
Lourdesgangster, 71 jaar · Eeklo
Ik vind dat heel moeilijk te omschrijven, zeker qua uiterlijk omdat ik echt naar de binnenkant van iemand kijk. Dat is uiteindelijk