Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten. Ik sta open voor een relatie en zou het fijn vinden als dat bij jou ook het geval is, of dat jij in ieder geval single bent.
Jouw achtergrond of status is echt niet van belang. Leeftijd speelt ook geen doorslaggevende rol. Ik hoop dat jij een goed karakter hebt en veel liefde kan bieden. Als jij dan ook nog eens helemaal open staat voor mij weet ik zeker dat het erg gezellig kan worden.
Je houdt van het leven en je staat er positief in. Wel met de beide voeten op de grond. Je wilt tijd en energie in een vriendschap steken en staat ook open om een (lat)relatie te hebben.
Een goede en lieve man, dat mij gezelschap kan houden. Ik vraag niet veel, alleen je gezelligheid en je aandacht. Iemand dat ook ervan houd om er tussen uit te gaan en dan kunnen wij misschien leuke dingen samen doen, Groetjes.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Omaatjesien, 80 jaar · Leimuiderbrug
Iemand die ook eenzaam is en op zoek is naar contact, ik zit al in de herfst van mijn leven en wil dan nog even genieten van de liefde
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,
Oudbesje, 82 jaar · Antwerpen
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
Aangenaam kennis te maken.......
Muirenn, 74 jaar · Heerlen
Ik ben op zoek naar een leuke, rustige man die het ook leuk lijkt om dingen samen te ondernemen. Het leven is te mooi om die alleen
Veertjexx, 85 jaar · Coevorden
Volgt
Drakenland, 70 jaar · Beek en Donk
Als je een lieve man bent en niet dezelfde ideeën hebt als mijn ex man als het om vrouwen gaat dan kom ik graag in contact
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?