Jij bent erg in voor seks en je kan maar beter voorbereid zijn als ik jou bij mij uit zou nodigen. Jij bent naar hetzelfde op zoek als ik, dus dat mag geen probleem zijn.
Jouw achtergrond of status is echt niet van belang. Leeftijd speelt ook geen doorslaggevende rol. Ik hoop dat jij een goed karakter hebt en veel liefde kan bieden. Als jij dan ook nog eens helemaal open staat voor mij weet ik zeker dat het erg gezellig kan worden.
Je houdt van het leven en je staat er positief in. Wel met de beide voeten op de grond. Je wilt tijd en energie in een vriendschap steken en staat ook open om een (lat)relatie te hebben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lekkerwyfke, 70 jaar · Dalfsen
Een man die zich ook soms eenzaam voelt en dit met mij wil weg werken.
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
EmelyBaarsel, 73 jaar · Attenrode
Het hoeft allemaal niet zo moeilijk te zijn en op onze leeftijd is het dat ook niet meer. We denken anders over bepaalde zaken
Dorstig1946, 71 jaar · Zottegem
je schaamt je niet voor je naakt zijn, wil lekker met me rollebollen. Of dit nu in het hooi is, op bed of ergens op de bank want
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
Mooiemannengez, 81 jaar · Marknesse
Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een
Aaltje1947, 70 jaar · Groningen
Lief, zorgzaam, eerlijk en oprecht vind ik heel belangrijk maar een absolute must is dat ik rechten heb op een mening, om me
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.