Ik ben op zoek naar leuke, spannende mannen die wel van een avontuurtje houden. Zie jij er goed verzorgd eruit en vind jij hygiëne ook belangrijk? Laat dan wat van je horen XXX.
Ik laat het van diegene zelf afhangen mocht ik diegene niets lijken dan zal hij ook geen contact opnemen met een vrouw zoals ik. Denkt diegene dat het wel gezellig kan worden om een gesprekje met mij aan te gaan dan sta ik daar voor klaar.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Trotsedame, 70 jaar · Hasselt
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en
Wijgenieten, 71 jaar · Tongeren
Weduwnaar die ook op zoek is naar die hand.
DaantjeNweert, 71 jaar · Meerssen
Vertel jij het mij...
Jeanette1937, 80 jaar · Meppel
Een maatje om mee te schrijven
AnsPieterse, 79 jaar · Hoogeveen
Jij moet vooral gezellig zijn!
Weduwe44, 73 jaar · Hoornsterzwaag
Lieve man die zorgzaam is beetje passie heeft en eerlijk kan zijn.
Amreuver, 75 jaar · Nieuwstadt
Je bent warm, lief en eerlijk en hebt ook behoefte aan gezelschap. Gewoon samen genieten en samen oud worden.
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,