Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat ik hier mee bedoel. Ik ben gewoon een romantisch ingestelde vrouw. Op zoek naar een man die bij mij past.
Ik laat het van diegene zelf afhangen mocht ik diegene niets lijken dan zal hij ook geen contact opnemen met een vrouw zoals ik. Denkt diegene dat het wel gezellig kan worden om een gesprekje met mij aan te gaan dan sta ik daar voor klaar.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GeefmijmaarAMS, 75 jaar · Amsterdam
Een lieve en eerlijke man.
Aandeboemel, 74 jaar · Ophasselt
Je bent ook reislustig? Maar ook wel bereid om na de reis gewoo terug te gaan naar je eigen plek?
Inhuizen, 71 jaar · Eppenhuizen
Je bent een charmante en oudere heer, je hebt nog de discipline zoals het er bij ons vroeger in gezet werd. En je weet hoe een
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
Els De Hoop, 72 jaar · Sneek
Volgt
OpGoedGevoel, 73 jaar · Groningen
Ik ben op zoek naar een jonger persoon, iemand die gewillig is om een dame als mij te verwennen ongeacht mijn leeftijd. ik ben
Lieve77, 81 jaar · Hoevenen
Ben jij lief en zie jij er goed verzorgd uit, bericht mij dan kus.
Uifeltje, 73 jaar · Denderbelle
Iemand die ook van reizen houdt of van een tochtje door de natuur, of een dagje of weekendje weg. Een eerlijke man, ik wil niet