Ik zoek een man die nog optimaal van het leven wil genieten, die er nog alles wil uithalen wat mogelijk is. Jij houdt van bezig zijn, actief zijn, je bent een prater over veel onderwerpen en je vindt het leuk om vooral dingen samen te doen. Alleen is maar alleen en dat kan prima gaan, maar samen is toch echt leuker.
GroningenNet, 71 jaar · Groningen
Ik ben op zoek naar een lieve man die het ook leuk lijkt om zijn leven op een andere manier in te vullen. Kinderen geen bezwaar en ook huisdieren vind ik wel leuk. Ik wacht je berichtje met smart af
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Oma's in de chatbox
Pruik, 75 jaar · Passendale
♥ West-Vlaanderen
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Pruik is op zoek naar:
Je bent een leuke gesprekspartner en weet altijd wel wat te vertellen.
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses te delen. Ik ben op zoek naar een man die respect heeft, lief is en warm.
Een goede en lieve man, dat mij gezelschap kan houden. Ik vraag niet veel, alleen je gezelligheid en je aandacht. Iemand dat ook ervan houd om er tussen uit te gaan en dan kunnen wij misschien leuke dingen samen doen, Groetjes.
Een gezellige man die goed lief kan hebben, samen van de kleine dingen wilt genieten, nog wel van een leuk spelletje houd en misschien ook nog wel graag op stap gaat. Zie jij er verzorgd uit en ben je net als ik nog aardig fit, dan hoop ik snel in contact te komen met jou!
Je houdt van het leven en je staat er positief in. Wel met de beide voeten op de grond. Je wilt tijd en energie in een vriendschap steken en staat ook open om een (lat)relatie te hebben.
U bent een warme persoonlijkheid, transparant, creatief en grensverleggend. U weet wie u bent en u heeft interesse in een vrouw en verwacht dat ook terug.