Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses te delen. Ik ben op zoek naar een man die respect heeft, lief is en warm.
Een man die niet al te preuts is en die ook discretie kan bieden. Je moet er goed verzorgd uitzien en niet zo heel ver weg bij mij vandaan wonen. Verder maakt het me niet zo heel veel uit aks de klik er maar is en als we het maar goed kunnen vjnden tussen de lakens
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Wijgenieten, 71 jaar · Tongeren
Weduwnaar die ook op zoek is naar die hand.
Hoedjes, 76 jaar · Rijkevorsel
Je vind mijn verzameling niet al te gek ..Je houd van wandelen, markten bezoeken en kleine tripjes maken. Het liefste rook
HermaDame, 78 jaar · Venray
Een leuke man willen ontmoeten van mijn leeftijd. Iemand die op zoek is naar gezelschap, een gezellig praatje.
Oudbesje, 82 jaar · Antwerpen
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Feesjemetmij, 71 jaar · Hooge Zwaluwe
Een leuke lieve persoon die openstaat voor leuk contact