Ik wens kennis te maken met iemand die zin heeft om te daten. Met wederzijds respect, vertrouwen en met veel plaats voor liefde en genegenheid, en vooral samen te genieten van de kleine dingen in het leven en wens je nog iets te weten vraag gerust.
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen of misschien een leuke musical zien. Maar een mooie wandeling over het strand ook kan waarderen. En om het af te maken nemen wij een lekkere koffie met een appelpunt.
Patje1943, 74 jaar · Axel
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek iemand om eens stout mee te doen. Ik zoek niet naar de liefde van mijn leven, maar iemand die in vorm is om mij goed te kunnen verwennen.
Hippieoma, 71 jaar · Goes
♥ Zeeland ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Heb jij ook wat met de hippieperiode van vroeger, of kun je je vinden in die gedachten. Dan mag ik je zeker weten :) Daarnaast ben je dus een vrije denker, en heeft geen oordeel over anderen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Nieuwegein70, 72 jaar · Nieuwegein
Vertel jij het me maar...
MagicPussy, 77 jaar · Zevenhuizen
volgt
Nefretete, 72 jaar · Arnhem
Volgt
Barones, 81 jaar · Panningen
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
Tuinhuis, 71 jaar · Leidschendam
Je hebt interesse in mij en niet in mijn bezittingen of bankrekeningen. Ik zoek dus een man voor echte liefde.
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
Boegbeeld340607, 83 jaar · Torhout
Een goede en lieve man, dat mij gezelschap kan houden. Ik vraag niet veel, alleen je gezelligheid en je aandacht. Iemand dat
Oranjefan, 74 jaar · Heemskerk
Ik zoek een spontane, lieve man die leuke dingen met me wil doen. Zoals een wandeling maken, samen koken,, beetje tv kijken