Heb jij ook wat met de hippieperiode van vroeger, of kun je je vinden in die gedachten. Dan mag ik je zeker weten :) Daarnaast ben je dus een vrije denker, en heeft geen oordeel over anderen.
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen of misschien een leuke musical zien. Maar een mooie wandeling over het strand ook kan waarderen. En om het af te maken nemen wij een lekkere koffie met een appelpunt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Elsie1941, 76 jaar · Sittard
volgt
Baranja, 74 jaar · Deurne
Trouwe eerlijke man die weet wat hij wil van een vrouw
Karlijntje1945, 72 jaar · Baarn
Ik zoek een toffe, sportieve, vriendelijke en attente man om gezellig te chatten en mailen verder zien we dan wel.
Seksieopoe, 85 jaar · Moelingen
Een nummer zegt jou niets en jij kunt zeker genieten van een meer dan rijpe vrouw. Jij bent iemand die van masseren, knuffelen
Yvon65, 70 jaar · Den Haag
Ik ben klein, dus wees voorzichtig met me. Ik hou van heerlijke, lieve, lange zachte sex.
Braafhart, 73 jaar · Ravels
Graag zou ik vriendschap willen hebben zodat we samen leuke dingen kunnen ondernemen.
Severine, 70 jaar · Arnhem
Ik zoek de beroemde KLIK met jou!
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.