Ook deze rijpe oma's uit Zeeland zijn nog op zoek naar dating
AntjeB, 75 jaar · Middelburg
♥ Zeeland ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wens kennis te maken met iemand die zin heeft om te daten. Met wederzijds respect, vertrouwen en met veel plaats voor liefde en genegenheid, en vooral samen te genieten van de kleine dingen in het leven en wens je nog iets te weten vraag gerust.
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Mager lijf
Aangenaam kennis te maken.......
Hippieoma, 71 jaar · Goes
♥ Zeeland ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Heb jij ook wat met de hippieperiode van vroeger, of kun je je vinden in die gedachten. Dan mag ik je zeker weten :) Daarnaast ben je dus een vrije denker, en heeft geen oordeel over anderen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Anita474710, 70 jaar · Assen
Natuurliefhebber hihi, lekker naakt zijn samen en misschien een keer de liefde bedrijven in de duinen bij het strand. Dit
Oostindie, 79 jaar · Oostzaan
Liefdevol en met een gezonde eetlust want ik kok als ik blij ben, als ik verdrietig ben, als er iets te vieren is en als ik mij
OODenHaag, 73 jaar · Den Haag
Vertel jij het me?
Nieuwegein70, 72 jaar · Nieuwegein
Vertel jij het me maar...
DoorManda, 72 jaar · Alphen
Ik hoop in contact te komen met een leuke, humorvolle, goeduitziende, (slank/normaal) gelijkgestemde, niet rokende man.
HermaDame, 78 jaar · Venray
Een leuke man willen ontmoeten van mijn leeftijd. Iemand die op zoek is naar gezelschap, een gezellig praatje.
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
Fitnessoma, 70 jaar · Aarschot
Bij de fitness zie ik een hoop leuke mannen en vooral ook mooie mannen, precies wat ik zelf ook zou willen hebben, het punt is