Ik wil een vriend vinden en misschien verliefd worden. Ik denk dat we ervoor moeten gaan en doen wat we willen . We maken dingen zo goed en geweldig en ik ben zo hoopvol dat het goed zal aflopen!
Een man die graag wil ontvangen maar zelf ook veel te geven heeft want het moet tenslotte van 2 kanten komen. Jij wil nog heel veel doen maar vooral genieten en misschien wel samen met mij?
Ik zoek een hele leuke man voor een leuke date. Eigenlijk niets meer maar zeker niets minder. Ik ben zelf een vrouw die het leven als één groot feest ziet, ondanks de tegenslagen, maar gedane zaken nemen immers geen keer. Dus als jij dezelfde instelling hebt qua willen genieten en qua positiviteit,
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
JoseVanD, 72 jaar · Gent
Ik ben op zoek naar een gezellige reisgenoot. Iemand die van elk moment in het leven geniet. Iemand die een wijntje lust en
LimburgseClara, 78 jaar · Hasselt
Maakt mij niet uit.
Elemenstaires, 87 jaar · Bathmen
Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap
Marge19460114, 71 jaar · Grimbergen
Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn.
Okeeeeeee, 79 jaar · Amsterdam
Een leuke man die mij zou willen leren kennen en die open staat voor echte liefde. Ik wil een man die echt voor mij gaat, die mij
Rozamunde441019, 73 jaar · Menen
graag fijne man
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.