Hoe zit dat eigenlijk bij jou, als ik mag vragen? Ben jij soms ook iemand verloren, die je close was? En weet je een beetje hoe ik mij voelde, de afgelopen jaren. Maar het leven gaat door, en het leven is om van te genieten, toch? k zou dat graag met jou willen doen, dus ik hoop in eerste instantie op een leuke kennismaking, ergens op een terrasje ofzo..
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan ook nog wel een evt relatie aan te gaan..
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Marktvrouw, 75 jaar · Mol
Het marktleven is chaos soms een huis vol dozen als we een goede partij kunnen opkopen voor de handel, dat is eigenlijk het
Alex27, 72 jaar · Geleen
Lekkere geil meid.
AnsPieterse, 79 jaar · Hoogeveen
Jij moet vooral gezellig zijn!
TheaLiefde, 71 jaar · Muiden
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen.
Weduwe44, 73 jaar · Hoornsterzwaag
Lieve man die zorgzaam is beetje passie heeft en eerlijk kan zijn.
DeniDenice, 71 jaar · Hoelbeek
Ik zal geen relatie meer beginnen, maar een man met wie ik af en toe af en toe kan afspreken voor heerlijke, opwindende en intieme
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.
Lekkerwyfke, 70 jaar · Dalfsen
Een man die zich ook soms eenzaam voelt en dit met mij wil weg werken.