Jij bent net als mij in voor leuke en gezellige dingen doen. Je hebt zin om leuke dingen uit het leven te halen en om je leven wat meer fleur te geven. Verder ben je lief en betrouwbaar.
Een man die graag wil ontvangen maar zelf ook veel te geven heeft want het moet tenslotte van 2 kanten komen. Jij wil nog heel veel doen maar vooral genieten en misschien wel samen met mij?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Machara, 77 jaar · Zaandam
Ik zoek een echte vriend om mee te schrijven (in 1e instantie.) Zoals uit mijn omschrijving blijkt, ben ik redelijk zelfstandig
ErVoorZitten, 75 jaar · Apeldoorn
Vult me op dat stukje aan waar ik net een beetje mis. Ik zoek geen toyboy of een gespierde man. Liever iemand met wat ervaring
Veerbeek, 72 jaar · Hasselt
Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact
Elsie1941, 76 jaar · Sittard
volgt
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
Mooiemannengez, 81 jaar · Marknesse
Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een
Illusie, 77 jaar · Breukelen
Ik zoek een man voor wie ik lekker koken kan, die gezellig is en interessant.
Nieuwsgierigik, 80 jaar · Noordwijk
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt.