Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft. Ik ben echt benieuwd of die heren nog hier ingeschreven staan. Laat eens in een korte beschrijving weten, hoe jij precies in mekaar zit.
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan ook nog wel een evt relatie aan te gaan..
k ben al weer een aantal jaren alleen en het zou leuk zijn als ik hier de man tegen zou komen met wie het klikt. Een man die spontaan, goed verzorgd, positief en oprecht is en die zijn eigen ding wil blijven doen, zonder claimgedrag. Er voor elkaar zijn als het nodig is (maar ook als het niet nodig is).