Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig vinden om meer dan eens per week mail contact te hebben
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen en plezier mee kan hebben.
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek meer dan alleen wat gezelschap en het is even geleden geweest dat ik mij echt geliefd voelde door een man.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Barones, 81 jaar · Panningen
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
Leoniewilwel, 72 jaar · Zierikzee
kom jij mij ook verwennen?
Evelynee, 72 jaar · Leusden
Ik hoop snel eens iemand serieus te leren kennen, want vind toch dat het tijd wordt om eens een echte lieve knuffelbeer tegen
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Nieuwegein70, 72 jaar · Nieuwegein
Vertel jij het me maar...
Magdagrze, 85 jaar · Nijmegen
man of vrouw en heel geil
Droomland, 73 jaar · Abbekerk
Ben je een serieuze man die behoefte heeft aan een serieuze relatie. Betrouwbaar en gezellig.
44suus, 73 jaar · Diepenbeek
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk met me zult zijn, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat