Populaire oma's
OpGoedGevoel, 73 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥
Wieweet23, 71 jaar · Breda
♥ Noord-Brabant ♥
CobyAlleen, 72 jaar · Doesburg
♥ Gelderland ♥
Degeilerd, 85 jaar · Zeist
♥ Utrecht ♥
Veertjexx, 85 jaar · Coevorden
♥ Drenthe ♥
Zoekende oma's
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
Intratuinier, 68 jaar · Nijmegen
Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij een leuke klik om gewoon een avond je naar een gezellig restaurantje te gaan na of voor een leuke musical? Gewoon ontspannen samen zijn in een leuke vriendschap (voor en tegen spoed) wil dan hoop ik dat je mij dat laat weten?
Boefjesgezocht, 73 jaar · Gellicum
Ik weet dat ik al een dagje ouder ben maar ik ben nog hartstikke fief en fit..ja ik doe het iets rustiger aan natuurlijk maar alsnog wil ik zo graag een fijne man voor het warme gezelschap dat ik toch nog wel ben gaan missen hoor. Je bent dus wel een gezelliggerd, knuffelig en je houdt van een lekker stukje kaas en worst bij je wijntje.
Lex 5252, 65 jaar · Lummen
Wil jij ook kijken wat er kan gaan gebeuren als wij samen zijn? Ik vind dit heel spannend en denk dat er een grote kans bestaat dat er iets heel moois uit komt.
Oma's in de chatbox