Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk. (LET OP: dit gebeurt geheel met mijn eigen instemming. Ik word nergens toe gedwongen!)
Scorpio56, 61 jaar · Appingedam
Zou jij dit ook graag samen met een lieve partner willen doen??? Ik wel !!
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
He-Leen, 53 jaar · Bilthoven
Samen zijn is ook echt samen zijn en niet met je telefoon in de hand zaken doen tijdens een romantisch diner bijv. Ik hou van lekker eten en een lekker wijntje, dus het zou wel prettig zijn als je ook wel een bourgondiër bent.
Oma's in de chatbox
Olgastih, 71 jaar · Beets
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
Olgastih is op zoek naar:
ik zoek iemand waarmee ik een vriendschap kan opbouwen, later een latrelatie, op basis van eerlijkheid, vertrouwen en respect voor elkaar en elkaars mening accepteren. En ja, de klik moet er zijn, dit is niet uit te leggen, dit is een gevoel.
Je bent eerlijk open en charmant, je vind het geweldig om bezig te zijn maar een dagje niets doen trekt je ook je hoeft niet alle dagen naar een cafe of zo.
Willemijn4706, 70 jaar · Vaals
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Mijn gladde, hete natte poes is klaar om verwend te worden, lik je haar lekker? Mijn ster schreeuwt ook om aandacht! Als je dan niet wild geen probleem , maar zeg het dan meteen. Wel discreet.
Je u houd ook wel van gezellige feestjes houdt, want ik ga altijd met mijn zus. En u houd ook wel van de Hollandse cultuur, het hoeft niet perse maar u zou het niet erg vinden om op z'n Hollands de dagen door te brengen. Dus heeft u even voor mij? Maak wat tijd voor mij vrij. zeg me wat ik moet doen, want ik wacht op
k ben al weer een aantal jaren alleen en het zou leuk zijn als ik hier de man tegen zou komen met wie het klikt. Een man die spontaan, goed verzorgd, positief en oprecht is en die zijn eigen ding wil blijven doen, zonder claimgedrag. Er voor elkaar zijn als het nodig is (maar ook als het niet nodig is).
Een levensgenieter zijn net als ik zelf ben. Van een lekker glaasje wijn of wat anders houd. In is om eens een leuke tijd te gaan beleven samen. Hoe? Dat vullen wij samen in
Bodybuildster, 88 jaar · Nibbixwoud
♥ Noord-Holland ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je voelt je ook vaak alleen. Je bent gezellig en staat er voor open om een serieuze relatie te starten.
HihIHenriette, 71 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik vind een eerlijke en zorgzame heer wel de goede omschrijving naar waar ik op zoek ben. U bent een beetje avontuurlijk en staat open voor nieuwe dingen. Ik heb geen bepaalde eisen voor het uiterlijk, zolang u maar een leuk karakter heeft. Groetjes