Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet weet. Ook wil je overal veel van hebben. Na het zien van mijn foto denk je nog steeds wat is ze leuk. Dan nodig ik je uit mijn innerlijk eens te komen onderzoeken. En een lichamelijke test ook. Daar heb ik geen enkel probleem mee.
Lolamaal, 74 jaar · Knokke
Ik laat het van diegene zelf afhangen mocht ik diegene niets lijken dan zal hij ook geen contact opnemen met een vrouw zoals ik. Denkt diegene dat het wel gezellig kan worden om een gesprekje met mij aan te gaan dan sta ik daar voor klaar.
Michelley1945, 72 jaar · Brugge
Je bent een tedere en zachte minnaar, je vindt het fijn om naast het seksuele gebeuren, samen iets te ondernemen. Een etentje, een wandeling,..
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn. Ik denk dat we er goed aan doen dat we er samen werk van maken. Want alleen is ook maar alleen?
Een levensgenieter zijn net als ik zelf ben. Van een lekker glaasje wijn of wat anders houd. In is om eens een leuke tijd te gaan beleven samen. Hoe? Dat vullen wij samen in
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
CorryVan, 71 jaar · Alblasserdam
♥ Zuid-Holland ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen
Jij moet mijn maatje willen zijn!
Hippieoma, 71 jaar · Goes
♥ Zeeland ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Heb jij ook wat met de hippieperiode van vroeger, of kun je je vinden in die gedachten. Dan mag ik je zeker weten :) Daarnaast ben je dus een vrije denker, en heeft geen oordeel over anderen.
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!
Energiek en positief, warm en liefdevol. Meer heb ik eigenlijk niet nodig. Als jij die eigenschappen herkent hoor ik graag van jou. Wie weet wat wij samen nog kunnen beleven.
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende bestemming die gepland gaat worden. Altijd handig zoiets natuurlijk.