Ik hou van eerlijke mannen, iemand die net als ik opzoek is naar vastigheid, een man die zijn verantwoordelijkheid neemt, in een relatie. Humor heeft maar ook serieus kan zijn.
Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact te komen en wie weet hebben wij een super gezellig tijd samen.
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van een glaasje. Aarzel niet om mij te berichten.
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk met me zult zijn, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ben je klaar voor de dingen die we samen kunnen doen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Campinggast1, 70 jaar · Middelburg
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens
Machara, 77 jaar · Zaandam
Ik zoek een echte vriend om mee te schrijven (in 1e instantie.) Zoals uit mijn omschrijving blijkt, ben ik redelijk zelfstandig
Emmesluis, 70 jaar · 't Loo
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou
Nieuwsgierigik, 80 jaar · Noordwijk
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt.
Barones, 81 jaar · Panningen
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
NIcolee, 72 jaar · Gent
Je houdt van seks, krijgt hem nog steeds goed omhoog en kan hem ook een tijdje zo houden. Kan ik je lekker aftrekken en pijpen
Drakenland, 70 jaar · Beek en Donk
Als je een lieve man bent en niet dezelfde ideeën hebt als mijn ex man als het om vrouwen gaat dan kom ik graag in contact
DoorManda, 72 jaar · Alphen
Ik hoop in contact te komen met een leuke, humorvolle, goeduitziende, (slank/normaal) gelijkgestemde, niet rokende man.