Iemand die het heerlijk vindt om een oudere dame te verwennen. Je vindt het fijn om je tong te gebruiken om mij te laten genieten. Je mag al mijn plekjes likken als je wilt!
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk met me zult zijn, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ben je klaar voor de dingen die we samen kunnen doen?
Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk niveau voor een serieuze relatie.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
OmaJoska, 74 jaar · Harbrinkhoek
Je houd van vrouwen waar genoeg houvast aan zit en wilt een vrouw niet veranderen. Je houd van seks en samen genieten staat
Lisette72, 74 jaar · Vlissegem
Een gezellige man die goed lief kan hebben, samen van de kleine dingen wilt genieten, nog wel van een leuk spelletje houd en
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
TheaLiefde, 71 jaar · Muiden
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen.
Rodepassie, 84 jaar · Bakkeveen
Ben jij berijd meer ervaring op te doen wat seks betreft?
OpGoedGevoel, 73 jaar · Groningen
Ik ben op zoek naar een jonger persoon, iemand die gewillig is om een dame als mij te verwennen ongeacht mijn leeftijd. ik ben
MegaSaga, 72 jaar · Mortsel
Ik zoek een lieve, gezellige man. (tussen 52 en 70). Iemand die zich zeker kan onthouden van meerdere vrouwen in een liefdesrelatie,