Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact te komen en wie weet hebben wij een super gezellig tijd samen.
Ook deze rijpe oma's uit Limburg-be zijn nog op zoek naar dating
Seksieopoe, 85 jaar · Moelingen
♥ Limburg-be ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een nummer zegt jou niets en jij kunt zeker genieten van een meer dan rijpe vrouw. Jij bent iemand die van masseren, knuffelen en zoenen houdt. Als jij goed verzorgd bent en lang door kan gaan spreekt dat mij aan.
Natuurlijk hoef jij geen pietje precies te zijn. Maar ik wil wel de nodige hygiëne en discretie. Daarnaast iemand die graag met me bezig zal zijn en voldoende tijd in de kamer wil doorbrengen. Hopelijk begrijp je zonder al te veel woorden wel wat ik bedoel.
Samen leuke dingen ondernemen en genieten van elkaars gezelschap, daar ben je ook naar op zoek. Een man van mijn leeftijd, iets erboven of eronder mag, goed uitziend en verzorgd, vooral vriendelijk en lief voor een ander. Ik weet nog niet zo goed hoe het werkt hier, maar ik doe mijn best. Laat je wat je horen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Elssexy, 96 jaar · Nieuwegein
ik ben opzoek naar een sexy vrouw
Paramaribo, 70 jaar · Rotterdam
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan
Mooielelie, 74 jaar · Mechelen
Jij bent een lieverd die ook alles goed geregeld heeft en zijn eigen leven heeft. Toch snap jij wat ik bedoel en knaagt er soms
Willie37, 79 jaar · Waddinxveen
Jij ook neem ik aan.
Knakworst194701, 70 jaar · Galmaarden
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij
Anssingle4406, 73 jaar · Berg en Terblijt
Een man met een missie. Ik bedoel je gaat niet voor de koffie naar huis. En je eet ook echt je bord nog even leeg. Je maakt er geen
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Elisa1943, 74 jaar · Antwerpen
Een lieve man met wie ik theaters en musea kan bezoeken en een normaal gesprek mee kan voeren.