Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn buik en mijn hartje sneller zal doen slaan.
Ook deze rijpe oma's uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar dating
OngebondenDame, 78 jaar · Borsbeke
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik ben inmiddels te oud voor een nieuwe relatie maar ik hoop wel leuke maatjes te vinden met wie ik leuke dingen kan ondernemen en plezier kan hebben in de slaapkamer.
Jij bent een leuke en sympathieke man die zelf ook op zoek is naar gezelschap. Lekker samen wandelen, een kopje koffie drinken of er op uit. Echt dingen delen en iets serieus met elkaar opbouwen. Daarbij speelt leeftijd geen rol. Zou dat iets voor jou zijn?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Kerkgangster, 71 jaar · Culemborg
Op mijn leeftijd ben je blij met een mok koffie samen, alles wat er meer uit komt is alleen maar extra.
OmaJoska, 74 jaar · Harbrinkhoek
Je houd van vrouwen waar genoeg houvast aan zit en wilt een vrouw niet veranderen. Je houd van seks en samen genieten staat
Marge19460114, 71 jaar · Grimbergen
Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn.
Eenkleinedame, 86 jaar · Velserbroek
Ben jij een aardige, sociale en serieus dan ben ik op zoek naar jou.
Zeezicht, 80 jaar · Veenendaal
Je bent het roerend met me eens dat het nu dan wel eens tijd zou worden voor jouw en mij?
Hippieoma, 71 jaar · Goes
Heb jij ook wat met de hippieperiode van vroeger, of kun je je vinden in die gedachten. Dan mag ik je zeker weten :) Daarnaast
Megalomaan, 70 jaar · Zuidhorn
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen
Mooielelie, 74 jaar · Mechelen
Jij bent een lieverd die ook alles goed geregeld heeft en zijn eigen leven heeft. Toch snap jij wat ik bedoel en knaagt er soms