Samen leuke dingen ondernemen en genieten van elkaars gezelschap, daar ben je ook naar op zoek. Een man van mijn leeftijd, iets erboven of eronder mag, goed uitziend en verzorgd, vooral vriendelijk en lief voor een ander. Ik weet nog niet zo goed hoe het werkt hier, maar ik doe mijn best. Laat je wat je horen?
Natuurlijk hoef jij geen pietje precies te zijn. Maar ik wil wel de nodige hygiëne en discretie. Daarnaast iemand die graag met me bezig zal zijn en voldoende tijd in de kamer wil doorbrengen. Hopelijk begrijp je zonder al te veel woorden wel wat ik bedoel.
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en zou je met mij in mail contact willen komen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses
Jeanette1937, 80 jaar · Meppel
Een maatje om mee te schrijven
Leonella46, 71 jaar · Beerzerveld
Je bent een vrouw die misschien ook wel vast zit voor de show in een relatie?
Karlijntje1945, 72 jaar · Baarn
Ik zoek een toffe, sportieve, vriendelijke en attente man om gezellig te chatten en mailen verder zien we dan wel.
Uitweg, 81 jaar · Nieuwenrode
Ik weet het niet zo goed hoe jij zou moeten zijn. Misschien iets vlotter in het praten dan ik zelf ben. Wel iemand die niet rookt
Marietteha, 73 jaar · s-Heerenberg
Ik zoek een gezellige spontane man die lekker van het leven geniet. Iemand met wie ik kan lachen, huilen en met wie ik veel seks
Elssexy, 96 jaar · Nieuwegein
ik ben opzoek naar een sexy vrouw
HannaHanna, 73 jaar · Gent
Seksueel heel actieve man. Liefst toch wel zeker vier keer in een week willen genieten van een heerlijk samenzijn.