Ik zoek een maatje om leuke dingen mee te kunnen gaan doen ter afleiding.
LotuSS196504, 52 jaar · Broek op Langedijk
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren kennen. Daar is niets mis mee toch?
09-Evelijne, 51 jaar · Beinsdorp
Je hebt een goed gevoel voor humor en kan dingen leuk maken als ik bij je ben. Energiek en kan me laten glimlachen en lachen als we samen zijn. Een goede man die volwassen genoeg is om zijn eigen beslissingen te nemen. Leuk om bij te zijn!
Oma's in de chatbox
Jannekefietje, 71 jaar · Meppel
♥ Drenthe
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Jannekefietje is op zoek naar:
Zou het fijn vinden om een maatje te vinden ,waar ik alles mee kan delen.
Je bent een man die doet wat het beste voor hem is en volgt je hart. Je wilt genieten en niet alleen je leven slijten. Je wilt ook graag dingen ondernemen maar ook gewoon samen thuis zijn.
Gewoon jezelf zijn is natuurlijk altijd het beste, wees open, liefdevol en de lieve man die je bent. Je hebt al een mooi leven achter je waarin je veel hebt meegemaakt. Nu is het belangrijk om gewoon te gaan genieten, mooie reisjes te maken, lekker op het strand naar de ondergaande zon te kijken, heerlijk
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
DaantjeNweert, 71 jaar · Meerssen
♥ Limburg ♥ Rood haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Vertel jij het mij...
Roelie4612, 70 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil jij een dame op leeftijd haar plezieren in lekker veel en vaak seks, en haar leren in de vele mogelijkheden die er in standjes en heerlijkheden zijn. Dan ben ik zeker weten op zoek naar jou, van een stevige neukbeurt tot aan ultiem genot ben je bij mij aan het juiste adres. Laat je mij niet te lang wachten