Mannen in alle soorten en maten die op zoek zijn naar een beetje geile aandacht zijn bij mij welkom.
Klasien, 55 jaar · Anjum
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Gezellig praatjesmaker, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen. Maar ik wil niet gewoon daten, liefst een vaste relatie.
Geertje52, 57 jaar · Havelte
Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar een drankje kunt doen en daarna heerlijk samen van elkaar kunt genieten. Nu heb ik dit regelmatig via clubs gedaan, maar voor de verandering willen we het ook via internet dating sites in contact komen met leuke interessante mensen die ook behoefte aan afwisselend seksuele contacten. Heb je interesse en ben je serieus? Laat een bericht en eventueel foto achter. Wie weet liggen wij binnenkort samen in bed
HotelBezoekje, 58 jaar · Abcoude
Ik denk dat ik mannen aardig wat kan leren. ik ben slank en ik beschik over een mooie volle cup. Ik heb veel ervaring, maar ik ben niet te oud om nog veel te leren. Je bent discreet en hygienisch, contact houden doe je ook op een zeer discrete manier.
Oma's in de chatbox
Kwaekert, 71 jaar · Alblasserdam
♥ Zuid-Holland
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Kwaekert is op zoek naar:
Alle nationaliteiten welkom haha, en ik hou van alles wat goed is en mooi is in het leven, het is toch al veel te kort.
Ik ben op zoek naar een lieve, sportieve, ondernemende man met gevoel voor humor ,die nog volop in het leven staat. Misschien de zelfde trekjes heeft, humor, vertrouwd.
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Te beginnen, iemand discreet. Ik ben gehuwd en mijn man moet hier absoluut niet achter komen. Onze seksleven is niet meer zo aktief als vroeger, maar van mij mag er wel wat benzine op het dovende kaars gegooid worden als het ware.
Dit is niet mijn eerste keer dat ik mijn zoektocht begin hoop wel de laatste keer. Ik heb zelf mijn verleden een mooie plek kunnen geven en hoop iemand te vinden die dat ook heeft. Ik heb daarom mijn eigen informatie ook aangepast daarop. Ik nodig je wel uit even iets te zeggen. Misschien heb ik je wel afgeschrikt
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.