Een verzorgde en propere man, barstensvol van de energie en humor. Iemand die net als mij geniet van het plezante single leventje. Geniet van de vrijheid maar ook een beetje naar intimiteit verlangt. En dit hoeft niet alleen te bestaan uit knuffelen en kusjes geven, maar veel meer. Een respectvol persoon, gezellig en sociaal. Iemand die zich niet snel in de maling laat nemen, maar goed luister, zijn poot stijf houd wanneer dat moet en terugdeinst van elk tegenslag die hij op zijn weg eventueel tegenkomt.
Amy1939, 67 jaar · Giethoorn
Een lekkere geile man die mij goed kan neuken, je leeftijd is voor mij niet belangrijk. Het moet wel discreet gebeuren, want de buren moeten niet meteen denken dat ik een losgeslagen vrouw van lichte zeden ben, ik hou gewoon eenmaal van seks en kan nu eindelijk mijn speeltjes opbergen!
Mak2015, 51 jaar · Hengelo
Ik zoek een leuke, lieve man die ook op zoek is naar die arm of knuffel. Iemand om samen gezellige dingen mee te ondernemen en samen een mooie toekomst op te bouwen
Ellenl0ve, 53 jaar · Heers
Ik hou van mannen die dezelfde leeftijd hebben als de mijne die iets voor zichzelf kunnen doen om van te genieten. toffe mensen met een brede en verstandige geest. mannen die weten hoe ze zichzelf gelukkig moeten maken.
Oma's in de chatbox
Stoefie2999, 75 jaar · Beek
♥ Limburg
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Stoefie2999 is op zoek naar:
Je bent lief en spontaan en kan altijd een handje helpen.
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Ik hoop snel eens iemand serieus te leren kennen, want vind toch dat het tijd wordt om eens een echte lieve knuffelbeer tegen te komen. Wel hoop ik dat je er verzorgd uitziet en hygiënisch bent.
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
k ben al weer een aantal jaren alleen en het zou leuk zijn als ik hier de man tegen zou komen met wie het klikt. Een man die spontaan, goed verzorgd, positief en oprecht is en die zijn eigen ding wil blijven doen, zonder claimgedrag. Er voor elkaar zijn als het nodig is (maar ook als het niet nodig is).