Je bent net als ik ook avontuurlijk en je wilt nu ook geen serieuze relatie hebben. Laten we get bij iets casual houden en we kijken daarna wel of we verder kunnen gaan. Als we elkaar echt leuk vinden, dan is er geen reden voor ons om geen leuke en stoute dingen met elkaar te doen, toch?
Moeke, 51 jaar · Groenekan
liefde, sex en tederheid
Jelka, 56 jaar · Itegem
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Normaalsaai, 63 jaar · Kamperland
Ik heb altijd wel een fantasie gehad over licht getinte tot donkere mannen of latino mannen..heel exotisch enzo dus daar sta ik ook wel voor open. Wil weleens wat anders zoals ik al aangaf, een man die me kan laten zien en voelen hoe het hoort en hoe je de seks echt spannend en geil kan maken.
Oma's in de chatbox
Okeeeeeee, 79 jaar · Amsterdam
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Okeeeeeee is op zoek naar:
Een leuke man die mij zou willen leren kennen en die open staat voor echte liefde. Ik wil een man die echt voor mij gaat, die mij alle liefde en passie kan geven. Ben je spontaan, hou je van lachen en zie jij een relatie nog altijd zitten, dan krijg ik graag een berichtje van je.
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou niet van mannen die zich onbeschoft gedragen. Je bent verzorgt en bent eerlijk en vind respect belangrijk!
Je hebt interesse in mij en niet in mijn bezittingen of bankrekeningen. Ik zoek dus een man voor echte liefde.
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of naar de bingo. We kunnen dan zelfs ook een kopje thee bij de buren doen. Ik wil gewoon iemand om mij heen hebben, zodat ik mij minder eenzaam voel.
Lief, zorgzaam, eerlijk en oprecht vind ik heel belangrijk maar een absolute must is dat ik rechten heb op een mening, om me te uiten en dingen te doen die ik leuk vind en dus niet als enigste recht het aanrecht heb, zoals ik bij mijn ex man had.
Een leuke man die mij gezelschap kan geven, en wie weet klikt het zo super goed dat we een goede band op kunnen bouwen. Ik hou van contact, en ben altijd een luisterend oor en zeer geinteresseerd in andermans verhalen. Dus zin om te kletsen en het gezellig te maken?