Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
MissJc, 66 jaar · Kwintsheul
Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Charlott, 69 jaar · Kerkhove
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die wijn lust of in ieder geval bij gezellige momenten toch een borrel pakt. Iemand die houd van het knusse. En ook die online zijn aan het onderzoeken is. Maar als je op mij reageert heb je dat onder de knie.
Rokjesdag0, 54 jaar · Bekegem
Ik zoek een man met wensen die zin heeft dat ik die wensen voor hem kan vervullen. Ik mag graag een man lekker laten genieten en probeer graag vanalles voor je uit.
Oma's in de chatbox
Glimp, 75 jaar · Drachten
♥ Friesland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Glimp is op zoek naar:
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen mee te kunnen ondernemen.
Een man met een missie. Ik bedoel je gaat niet voor de koffie naar huis. En je eet ook echt je bord nog even leeg. Je maakt er geen haast klus van en gaat zeker me niet aanvliegen in de gang. Kan je dit allemaal beperken. Dan hoop ik dat je ook net als ik zin heb in een leuke dag. Of avond of dagen of een week. Ik zie het
Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een slechte eigenschap, integer en bovenal een goede uitstraling, niet aan de drugs en van goede komaf. Groetjes.
Iemand die net zoals ik opzoek is naar wat gezelschap, ik weet niet of ik nog opzoek ben naar een relatie op mijn leeftijd, maar ik hoop dat ik wel een leuke man kan vinden waarmee ik een vriendschap kan opbouwen. Ik hoop niet dat je meteen veel van mij verwacht, want ik hou er wel van om het rustig aan te doen en
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou niet van mannen die zich onbeschoft gedragen. Je bent verzorgt en bent eerlijk en vind respect belangrijk!