Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen of culinair genieten.
Norma L, 51 jaar · Nieuwdorp
Ik hou niet van die jongens die zich anders voordoen. Ik haat het echt. Dus wees niet zoals zij. Ik ben niet echt op zoek naar een perfecte man, maar wees gewoon jezelf.
Heksenketel, 73 jaar · Oosterleek
je staat open voor mijn levensvisie en doet het niet af als hocus pocus of hekserij. Ik sta ook open voor jouw levensvisie en wie weet kunnen die wel heel goed samen gaan.
Janni, 59 jaar · Roosendaal
Ik ben gek op mannen die mij kunnen verrassen, sinds mijn scheiding is alles een stuk minder spannend geworden en moet ik veel alleen doen, ik kan dus wel weer wat "mannelijke" hulp gebruiken.
Oma's in de chatbox
Boefjesgezocht, 73 jaar · Gellicum
♥ Gelderland
♥ Ik heb rood haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Boefjesgezocht is op zoek naar:
Ik weet dat ik al een dagje ouder ben maar ik ben nog hartstikke fief en fit..ja ik doe het iets rustiger aan natuurlijk maar alsnog wil ik zo graag een fijne man voor het warme gezelschap dat ik toch nog wel ben gaan missen hoor. Je bent dus wel een gezelliggerd, knuffelig en je houdt van een lekker stukje kaas en worst bij je wijntje.
Je bent eerlijk open en charmant, je vind het geweldig om bezig te zijn maar een dagje niets doen trekt je ook je hoeft niet alle dagen naar een cafe of zo.
Amreuver, 75 jaar · Nieuwstadt
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je bent warm, lief en eerlijk en hebt ook behoefte aan gezelschap. Gewoon samen genieten en samen oud worden.
Je u houd ook wel van gezellige feestjes houdt, want ik ga altijd met mijn zus. En u houd ook wel van de Hollandse cultuur, het hoeft niet perse maar u zou het niet erg vinden om op z'n Hollands de dagen door te brengen. Dus heeft u even voor mij? Maak wat tijd voor mij vrij. zeg me wat ik moet doen, want ik wacht op
Een vriendelijke man met een goed en eerlijk karakter met oog voor het innerlijke van de medemens want ik moet het niet van mijn uiterlijk hebben zoals vroeger toen ik nog met de Carnaval Page was en mooie benen had.
Een leuke man die mij zou willen leren kennen en die open staat voor echte liefde. Ik wil een man die echt voor mij gaat, die mij alle liefde en passie kan geven. Ben je spontaan, hou je van lachen en zie jij een relatie nog altijd zitten, dan krijg ik graag een berichtje van je.
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.