Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen, reizen, fietsen, natuur en dieren zijn een aantal van jouw interesses. Herken je jezelf hierin en spreekt mijn profiel je aan dan komt het vast wel goed! Altijd positief zijn is de boodschap!
LorindaC, 56 jaar · Bemmel
Ik ben op zoek naar iemand met de oude opvattingen en iemand die goede manieren heeft een gezondheidsbewuste, vriendelijke en medelevende levenspartner, emotioneel en financieel goed in staat om voor zijn eigen te zorgen, ruimdenkende en betrouwbare, absoluut niet-roker en drinker. Ik geef de voorkeur aan het gezelschap van een man met persoonlijkheid en karakter, iemand die het leven vanuit een nieuw en breder perspectief ziet ...
Geertje52, 57 jaar · Havelte
Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar een drankje kunt doen en daarna heerlijk samen van elkaar kunt genieten. Nu heb ik dit regelmatig via clubs gedaan, maar voor de verandering willen we het ook via internet dating sites in contact komen met leuke interessante mensen die ook behoefte aan afwisselend seksuele contacten. Heb je interesse en ben je serieus? Laat een bericht en eventueel foto achter. Wie weet liggen wij binnenkort samen in bed
Yonca, 53 jaar · Eksaarde
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar zin in hebt. Hoe dan ook, ik vind het echt heel spannend om je alleen maar de leiding over mij te laten nemen. Ben je ook opgewonden?
Oma's in de chatbox
Emmesluis, 70 jaar · 't Loo
♥ Gelderland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Emmesluis is op zoek naar:
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou niet van mannen die zich onbeschoft gedragen. Je bent verzorgt en bent eerlijk en vind respect belangrijk!
Je bent iemand die niet te veel klets over sex, want daarvoor contact je me niet. Maar je bent wel gezellig mee te praten, weest informatief en kan eerder de goede pad kiezen dan de negatieve pad. Sportief en verdraagzaam moet je ook zijn, want ik kan soms wel een treiterend persoon zijn. Maar dat moet je niet
Een leuke man die mij zou willen leren kennen en die open staat voor echte liefde. Ik wil een man die echt voor mij gaat, die mij alle liefde en passie kan geven. Ben je spontaan, hou je van lachen en zie jij een relatie nog altijd zitten, dan krijg ik graag een berichtje van je.
Boemeltje1934, 83 jaar · Nederweert
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een leuke man die mij gezelschap kan geven, en wie weet klikt het zo super goed dat we een goede band op kunnen bouwen. Ik hou van contact, en ben altijd een luisterend oor en zeer geinteresseerd in andermans verhalen. Dus zin om te kletsen en het gezellig te maken?
Een vriendelijke man met een goed en eerlijk karakter met oog voor het innerlijke van de medemens want ik moet het niet van mijn uiterlijk hebben zoals vroeger toen ik nog met de Carnaval Page was en mooie benen had.
Ik zoek een hele leuke man voor een leuke date. Eigenlijk niets meer maar zeker niets minder. Ik ben zelf een vrouw die het leven als één groot feest ziet, ondanks de tegenslagen, maar gedane zaken nemen immers geen keer. Dus als jij dezelfde instelling hebt qua willen genieten en qua positiviteit,
Dit is niet mijn eerste keer dat ik mijn zoektocht begin hoop wel de laatste keer. Ik heb zelf mijn verleden een mooie plek kunnen geven en hoop iemand te vinden die dat ook heeft. Ik heb daarom mijn eigen informatie ook aangepast daarop. Ik nodig je wel uit even iets te zeggen. Misschien heb ik je wel afgeschrikt