Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten van al het moois van moeder natuur? Dan zou ik graag met je in contact willen komen, en wie weet kunnen we samen het avontuur in duiken.
VanAdel, 74 jaar · Baarn
ben jij een echte heer, die de deur voor mij openhoudt, mijn stoel aanschuift en ook nog eens romantisch kan zijn, dan ben je toch echt voor mij.
Jenny112, 64 jaar · Almere
Ik zou graag een man willen leren kennen die ook leuke hobby's heeft, en die er verzorgd uit ziet en die ook van verrassingen houd.
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Oma's in de chatbox
OmaJoska, 74 jaar · Harbrinkhoek
♥ Overijssel
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een dik lichaam
OmaJoska is op zoek naar:
Je houd van vrouwen waar genoeg houvast aan zit en wilt een vrouw niet veranderen. Je houd van seks en samen genieten staat voorop. Je wilt geen extremen dingen, en toont interesse!
Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een slechte eigenschap, integer en bovenal een goede uitstraling, niet aan de drugs en van goede komaf. Groetjes.
Carlyn, 76 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een man die nog optimaal van het leven wil genieten, die er nog alles wil uithalen wat mogelijk is. Jij houdt van bezig zijn, actief zijn, je bent een prater over veel onderwerpen en je vindt het leuk om vooral dingen samen te doen. Alleen is maar alleen en dat kan prima gaan, maar samen is toch echt leuker.
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Ben je ook op leeftijd en heb je dit fenomeen ook net als ik ontdekt om in contact te komen met anderen dan moeten we dat misschien samen eens doen? We kunnen dan misschien beide wijzer worden over deze moderne tijd?
Gewoon jezelf zijn is natuurlijk altijd het beste, wees open, liefdevol en de lieve man die je bent. Je hebt al een mooi leven achter je waarin je veel hebt meegemaakt. Nu is het belangrijk om gewoon te gaan genieten, mooie reisjes te maken, lekker op het strand naar de ondergaande zon te kijken, heerlijk