Een lieve man met een glimlach die spontaan is en van mailen houd.
SophieR, 52 jaar · Hasselt
Iemand die er geen problemen mee heeft dat ik een gescheiden vrouw ben, het ligt in het verleden en ik kijk liever naar het heden. Een positieve persoonlijkheid en goed in de omgang met andere mensen, want ik wil dit keer natuurlijk geen contact met mijn vrienden en kennissen die ik nog over heb opgeven.
Baarnoor, 51 jaar · Arnemuiden
Ik zou echt niet weten wat ik hier neer zou moeten zetten. Maar je komt er vanzelf wel achter. Ik ben niet iemand die meerdere mannen tegelijk er op na houd dus de eerste die me aanspreekt heeft me.
Oma's in de chatbox
Oranjefan, 74 jaar · Heemskerk
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Oranjefan is op zoek naar:
Ik zoek een spontane, lieve man die leuke dingen met me wil doen. Zoals een wandeling maken, samen koken,, beetje tv kijken en dat soort dingen.
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen mee te kunnen ondernemen.
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik het avontuur opzoekt. Iemand die graag leest, iq en eq. Iemand die veel beleeft heeft in zijn leven. Een levensgenieter Geniet van een goed glas wijn op een leuk terras. Niet iemand die zijn leven voor de tv laat vergaren
Gewoon jezelf zijn is natuurlijk altijd het beste, wees open, liefdevol en de lieve man die je bent. Je hebt al een mooi leven achter je waarin je veel hebt meegemaakt. Nu is het belangrijk om gewoon te gaan genieten, mooie reisjes te maken, lekker op het strand naar de ondergaande zon te kijken, heerlijk
Een leuke man die mij zou willen leren kennen en die open staat voor echte liefde. Ik wil een man die echt voor mij gaat, die mij alle liefde en passie kan geven. Ben je spontaan, hou je van lachen en zie jij een relatie nog altijd zitten, dan krijg ik graag een berichtje van je.
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of naar de bingo. We kunnen dan zelfs ook een kopje thee bij de buren doen. Ik wil gewoon iemand om mij heen hebben, zodat ik mij minder eenzaam voel.
Ik weet dat ik al een dagje ouder ben maar ik ben nog hartstikke fief en fit..ja ik doe het iets rustiger aan natuurlijk maar alsnog wil ik zo graag een fijne man voor het warme gezelschap dat ik toch nog wel ben gaan missen hoor. Je bent dus wel een gezelliggerd, knuffelig en je houdt van een lekker stukje kaas
Een levensgenieter zijn net als ik zelf ben. Van een lekker glaasje wijn of wat anders houd. In is om eens een leuke tijd te gaan beleven samen. Hoe? Dat vullen wij samen in
Corleniaan, 71 jaar · Oud Annerveen
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je bent iemand die niet te veel klets over sex, want daarvoor contact je me niet. Maar je bent wel gezellig mee te praten, weest informatief en kan eerder de goede pad kiezen dan de negatieve pad. Sportief en verdraagzaam moet je ook zijn, want ik kan soms wel een treiterend persoon zijn. Maar dat moet je niet