Kan je een mooie rijpe vrouw in bed aan? Ik weet van mezelf dat het keer op keer een heerlijke verrassing gaat worden. Ben jij daar toe in staat en voor in de stemming?
Minanci, 54 jaar · Schijndel
Ik hoop je hier te vinden, bij voorkeur ben je groot en stevig en kun je je vinden in wat ik hierboven geschreven heb. Aanvullingen of andere invalshoeken zijn natuurlijk van harte welkom. Ik kan hier nog veel meer schrijven maar ik besef heel goed dat een wensenlijst eigenlijk onzin is....
Duifje1963, 54 jaar · Sneek
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij erg belangrijk want ik wil geen man met een relatie waarbij ik op de tweede plaats kom.
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
Oma's in de chatbox
X-Engelina46-X, 71 jaar · Beerta
♥ Groningen
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
X-Engelina46-X is op zoek naar:
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
In eerste instantie ben ik op zoek naar vriendschap, en verder zal de tijd het leren? Elkaar stimuleren, inspireren, waarderen en accepteren. Zielsverwantschap zou fantastisch zijn, maar niet realistisch, maar als je een lieve, rustig, handig en verstandige, stabiele, man bent, met een beetje gevoel
Bernad, 72 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
In eerste instantie op zoek naar vriendschap, dat natuurlijk in eerste plaats maar zouden jij en ik elkaar echt leuk vinden dan is een LAT-rel niet uitgesloten als de afstand niet al te ver is. Maar dat laatste vind ik nu nog beetje toekomst muziek.Dit vind ik even genoeg voor nu maar zou je meer van of over
Een man die graag wil ontvangen maar zelf ook veel te geven heeft want het moet tenslotte van 2 kanten komen. Jij wil nog heel veel doen maar vooral genieten en misschien wel samen met mij?
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.