Ik ben op zoek naar een eerlijke, ondeugende en trouwe, liefhebbende man. Wie wil me ontmoeten en op een date met mij zijn. Wie wil me overal ontmoeten. Wie heeft er ook een camera om een foto te maken als herinnering aan ons samen.
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht? Dan hoop ik van je te horen.
Grensgevalleke, 57 jaar · Poppel
Ik zoek vriendschap, vertrouwen en natuurlijk liefde in een relatie ben jij de ware voor mij.
LoveHartSex, 56 jaar · Nijmegen
Ik vind dat je met elkaar hele geile dingen kunt doen, maar alleen als je er ook helemaal achter staat. Daarom zal ik ook beginnen met een etentje als ik je bij mij thuis heb uit genodigd mijn ervaring is dan dat de sfeer toch al een beetje losser word. Ik hou van een losse en relaxte sfeer. mijn huis is daar uitermate geschikt voor. Woon best af gelegen, in de zomer is het ook mogelijk om gebruik te maken van de tuin waar ook nog een heerlijke jacuzzi in staat.
Oma's in de chatbox
Joanna1940, 77 jaar · Huijbergen
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Joanna1940 is op zoek naar:
Ik zoek een verzorgde man met een leuke lach. Ik hou van eerlijke mensen en van mensen die rust willen in hun leven. Uiterlijk maakt me zoveel niet uit, als je maar verzorgd bent.
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun waarde ;( ook al zingen ze vals mee met karaoke, zoals ik. Je hebt humor.
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare, goed uitziende, respectvolle man die gaat voor gelijkwaardigheid. Misschien een beetje veel gevraagd. Toch zijn dit belangrijke aspecten voor mij. En ik zal mijn uiterste best
Ik zoek een hele leuke man voor een leuke date. Eigenlijk niets meer maar zeker niets minder. Ik ben zelf een vrouw die het leven als één groot feest ziet, ondanks de tegenslagen, maar gedane zaken nemen immers geen keer. Dus als jij dezelfde instelling hebt qua willen genieten en qua positiviteit,
Iemand dat mij gezelschap wilt houden en samen met mij leuke dingen wilt doen, zoals wandelen door de natuur, zwemmen of theaters bezoeken. Ik hoop hier iemand te vinden.