Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben en een groot gevoel voor humor hebben. Ik wil bij mensen zijn die vreugdevolle gebeurtenissen met mij willen delen.
XxAva--, 56 jaar · Roeselare
Als ik in een relatie met iemand sta, kan ik er beter voor zorgen dat ik uren achter elkaar praat over belangrijke dingen dan over minder belangrijke dingen. Ik denk aan mijn beste vrienden. Degene die het dichtst bij me staan en waar ik een echte band mee heb en die overdreven veel kletsen over de gekste dingen.
July500522, 67 jaar · Leusden
ben jij die leuke man waar ik al een tijdje opzoek naar ben, en zou je het leuk vinden om samen met mij een mooie band op te bouwen, om te zien of er wat moois uit voort kan komen. Dan ben ik op zoek naar jou! Laat je me snel een leuk berichtje achter?
Oma's in de chatbox
Didadalfsen, 70 jaar · Dalfsen
♥ Overijssel
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Didadalfsen is op zoek naar:
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Ik zoek een verzorgde man met een leuke lach. Ik hou van eerlijke mensen en van mensen die rust willen in hun leven. Uiterlijk maakt me zoveel niet uit, als je maar verzorgd bent.
Ik zoek een hele leuke man voor een leuke date. Eigenlijk niets meer maar zeker niets minder. Ik ben zelf een vrouw die het leven als één groot feest ziet, ondanks de tegenslagen, maar gedane zaken nemen immers geen keer. Dus als jij dezelfde instelling hebt qua willen genieten en qua positiviteit,
Ik zoek een echte vriend om mee te schrijven (in 1e instantie.) Zoals uit mijn omschrijving blijkt, ben ik redelijk zelfstandig en stel op prijs als ook de man die op mij reageert, dat ook is. Ben "thuis" in alle milieus, weet me te gedragen en aan te passen aan situaties. Luister liever dan dat
Ik hoop in contact te komen met een leuke, humorvolle, goeduitziende, (slank/normaal) gelijkgestemde, niet rokende man. Opleidingsniveau zegt niet alles, belangrijker vind ik dat iemand iets te vertellen heeft maar ook geïnteresseerd kan luisteren naar de ander en hoe zij in het leven staat.
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare, goed uitziende, respectvolle man die gaat voor gelijkwaardigheid. Misschien een beetje veel gevraagd. Toch zijn dit belangrijke aspecten voor mij. En ik zal mijn uiterste best
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap zou echt prachtig zijn. Ik ga dan ook verder niet zeggen wat ik verwacht, het enige is dat ik het geweldig zou vinden om in contact te komen.