Je houdt van het leven en je staat er positief in. Wel met de beide voeten op de grond. Je wilt tijd en energie in een vriendschap steken en staat ook open om een (lat)relatie te hebben.
Doortje1, 54 jaar · Sint-Niklaas
Ik laat me een keertje verrassen denk ik. Kan hier wel heel veel gaan neerzetten over waar ik op val en waar ik naar zoek maar misschien is het een keer leuk om gewoon te kijken wat en wie er op me af komen. Wel graag met een foto, plus je zoekt een vrouw voor regelmatig contact en daarnaast maakt het me niet uit of je een relatie hebt of niet.
Wolffie55, 62 jaar · s-Hertogenbosch
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
AudeDame, 65 jaar · Baasrode
Op dit moment gaat mijn voorkeur uit om een lekkere sexrelatie op te bouwen en wie weet dat er ook een vriendschap uitgroeit (friends with benefits). Ben niet op zoek naar een perfecte man , maar iemand die perfect bij mij past op een seksuele manier.Dat we elkaar kunnen aanvoelen wat dat betreft en elkaar heerlijk kunnen opwinden en opgeilen!
Oma's in de chatbox
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
♥ Utrecht
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Jantjesbloem is op zoek naar:
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of naar de bingo. We kunnen dan zelfs ook een kopje thee bij de buren doen. Ik wil gewoon iemand om mij heen hebben, zodat ik mij minder eenzaam voel.
Een leuke man die mij gezelschap kan geven, en wie weet klikt het zo super goed dat we een goede band op kunnen bouwen. Ik hou van contact, en ben altijd een luisterend oor en zeer geinteresseerd in andermans verhalen. Dus zin om te kletsen en het gezellig te maken?
Een man met een missie. Ik bedoel je gaat niet voor de koffie naar huis. En je eet ook echt je bord nog even leeg. Je maakt er geen haast klus van en gaat zeker me niet aanvliegen in de gang. Kan je dit allemaal beperken. Dan hoop ik dat je ook net als ik zin heb in een leuke dag. Of avond of dagen of een week. Ik zie het
Ik zoek wel iemand die los van samen op pad gaan ook die aai over zijn al dan niet kale bol en de arm om hem heen mist. De bekende knuffel.
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Mager lijf
Aangenaam kennis te maken.......
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen, leuke dingen doen en die kriebels nog eens voelen en laten groeien tot een mooie relatie die er kan zijn tussen 2 mensen. Kan absoluut niet tegen mannen die zich beter voordoen
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Samen leuke dingen doen en heel veel intiem genieten van elkaar. Het liefst zou ik een foto van je willen zien. Tot gauw. Groetjes Netty
Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap zou echt prachtig zijn. Ik ga dan ook verder niet zeggen wat ik verwacht, het enige is dat ik het geweldig zou vinden om in contact te komen.