Ik ben op zoek naar iemand met een hoog libido en je moet gewoon geil zijn. Ik wil gecontroleerd worden en verteld worden hoe je wilt dat ik je neuk. Als je fantasieën hebt die je wilt laten horen, laat me ze dan horen
Geluksvoge51, 66 jaar · Almere
Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde staat op een spaarrekening voor de studie van mijn kleinkinderen. Dus mannen die willen reageren omdat ze denken dat er wat te halen valt bij mij, bespaar je de moeite. Ik zoek gewoon een vriendelijke man om samen mee oud te worden.
Jetteketet, 67 jaar · Noorbeek
Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?
Oma's in de chatbox
Saas, 70 jaar · t Waar
♥ Groningen
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Saas is op zoek naar:
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!
Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap zou echt prachtig zijn. Ik ga dan ook verder niet zeggen wat ik verwacht, het enige is dat ik het geweldig zou vinden om in contact te komen.
Clarables, 73 jaar · Blesdijke
♥ Friesland ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Informatie zoeken over het leven en hoe je verder met een bepaald onderwerp moet omgaan. Je bent leergierig en zoekt altijd naar meer informatie.
VanAdel, 74 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
ben jij een echte heer, die de deur voor mij openhoudt, mijn stoel aanschuift en ook nog eens romantisch kan zijn, dan ben je toch echt voor mij.
Een levensgenieter zijn net als ik zelf ben. Van een lekker glaasje wijn of wat anders houd. In is om eens een leuke tijd te gaan beleven samen. Hoe? Dat vullen wij samen in