Je vindt het leuk om mij gezelschap te houden. Je laat mij me gelukkig voelen, eindelijk weer. Geef me a.u.b. de tijd.
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
Marlinka, 58 jaar · Aalst
Als je het stukje hier boven leest, dan is er herkenning en lijkt het net of je het zelf zou geschreven hebben. Als dat zo is, dan hoop ik dat je me een berichtje stuurt zodat we kennis kunnen maken met elkaar.
LolaFlower, 56 jaar · Bergen op Zoom
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat te eten krijgen. En jij kunt mijn ultieme beste vriend zijn!
Oma's in de chatbox
Omaatje, 75 jaar · Almelo
♥ Overijssel
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Omaatje is op zoek naar:
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!
Ik zoek een verzorgde man met een leuke lach. Ik hou van eerlijke mensen en van mensen die rust willen in hun leven. Uiterlijk maakt me zoveel niet uit, als je maar verzorgd bent.
Een levensgenieter zijn net als ik zelf ben. Van een lekker glaasje wijn of wat anders houd. In is om eens een leuke tijd te gaan beleven samen. Hoe? Dat vullen wij samen in
Je bent niet iemand die in het verleden is blijven steken,en vond dat alles toen veel beter was. Je leeft nu en staat open voor nieuwe vriendschappen en eventueel meer!
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens een kansje wagen en wie weet spring je nog wel eens achter op bij mij?