Het marktleven is chaos soms een huis vol dozen als we een goede partij kunnen opkopen voor de handel, dat is eigenlijk het enigste waar je tegen moet kunnen.
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
Marsje, 57 jaar · Blankenberge
Volgt
Engelvanjehart, 51 jaar · Doetinchem
nou wie ik wil leren kennen eerlijke mensen die hun mening durven te geven en waar ik een leuke vriendschap misschien mee opbouwen kan
Ik ben op zoek naar een jonger persoon, iemand die gewillig is om een dame als mij te verwennen ongeacht mijn leeftijd. ik ben niet van de ruwe harde sks, maar zacht en romantisch. ik heb weinig ervaring wat experimenteren betrefd
Dit is niet mijn eerste keer dat ik mijn zoektocht begin hoop wel de laatste keer. Ik heb zelf mijn verleden een mooie plek kunnen geven en hoop iemand te vinden die dat ook heeft. Ik heb daarom mijn eigen informatie ook aangepast daarop. Ik nodig je wel uit even iets te zeggen. Misschien heb ik je wel afgeschrikt
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen, leuke dingen doen en die kriebels nog eens voelen en laten groeien tot een mooie relatie die er kan zijn tussen 2 mensen. Kan absoluut niet tegen mannen die zich beter voordoen
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Ik zoek een verzorgde man met een leuke lach. Ik hou van eerlijke mensen en van mensen die rust willen in hun leven. Uiterlijk maakt me zoveel niet uit, als je maar verzorgd bent.
Je bent eerlijk open en charmant, je vind het geweldig om bezig te zijn maar een dagje niets doen trekt je ook je hoeft niet alle dagen naar een cafe of zo.