Ik heb nog geen beeld in mijn hoofd hoe hij eruit moet zien, maar wel enkele opties die ik graag inbegrepen zou zien. passie voor seks, enig ervaring, niet al te bot, maar wel eerlijk. Hij moet mij wel kunnen voeren met directies wat ik wel en niet moet doen.
Wies1964, 53 jaar · Delft
je hebt een brede interesse en het lijkt je ook leuk dat eens met iemand te kunnen delen. Je hebt een betrouwbaar uiterlijk en je innerlijk is dat ook. Je kan Lief zijn maar ook nog een beetje kinderlijk. De rest merken we vanzelf.
Puma1965, 52 jaar · Mortsel
Ik heb graag een man die houdt van romantiek en humor en die zacht met een vrouw kan omgaan en behandelen en openstaat voor sex relatie .
Gerdatjeee, 55 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Vind je het idee van een hapje en een drankje ook goed of zie jij het de eerste keer wel anders? Ik sta open voor veel dus ik hoor graag je mening.
Oma's in de chatbox
Boemeltje1934, 83 jaar · Nederweert
♥ Limburg
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Boemeltje1934 is op zoek naar:
Een leuke man die mij gezelschap kan geven, en wie weet klikt het zo super goed dat we een goede band op kunnen bouwen. Ik hou van contact, en ben altijd een luisterend oor en zeer geinteresseerd in andermans verhalen. Dus zin om te kletsen en het gezellig te maken?
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Samen leuke dingen doen en heel veel intiem genieten van elkaar. Het liefst zou ik een foto van je willen zien. Tot gauw. Groetjes Netty
Een levensgenieter zijn net als ik zelf ben. Van een lekker glaasje wijn of wat anders houd. In is om eens een leuke tijd te gaan beleven samen. Hoe? Dat vullen wij samen in
LianneW, 78 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen
lief en teder
Zeezicht, 80 jaar · Veenendaal
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je bent het roerend met me eens dat het nu dan wel eens tijd zou worden voor jouw en mij?
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!