Je bent misschien ook wel onverwachts alleen komen te staan. en wilt ook nog zeker wel jaren genieten van een partner en het leven.
MevrouwdeWild, 60 jaar · Helmond
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
Bianca VB, 54 jaar · Vinkt
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Oma's in de chatbox
Leonella46, 71 jaar · Beerzerveld
♥ Overijssel
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Leonella46 is op zoek naar:
Je bent een vrouw die misschien ook wel vast zit voor de show in een relatie?
Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende bestemming die gepland gaat worden. Altijd handig zoiets natuurlijk.
Ik zoek een hele leuke man voor een leuke date. Eigenlijk niets meer maar zeker niets minder. Ik ben zelf een vrouw die het leven als één groot feest ziet, ondanks de tegenslagen, maar gedane zaken nemen immers geen keer. Dus als jij dezelfde instelling hebt qua willen genieten en qua positiviteit,
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan ook nog wel een evt relatie aan te gaan..
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen. Gezelligheid en een lekker bakkie koffie staat bovenaan je lijstje samen met de krant lezen van zaterdag op een zondagochtend en vroeg opstaan om een mooie dag te hebben.
Bernad, 72 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
In eerste instantie op zoek naar vriendschap, dat natuurlijk in eerste plaats maar zouden jij en ik elkaar echt leuk vinden dan is een LAT-rel niet uitgesloten als de afstand niet al te ver is. Maar dat laatste vind ik nu nog beetje toekomst muziek.Dit vind ik even genoeg voor nu maar zou je meer van of over